محل تبلیغات شما

بنام خدا

ریس جمهور محترم اسلامی ایران - دكتر

سلام علیكم  احتراما به استحضار عالی می رساند

موضوع : درخواست رسیدگی و حكمشهادت  جانباز 65 درصد هشت سال دفاع مقدسحاج اسدالله اسدی   دارستانی ( شادروان )

جانباز 65 درصد  بسیجی هست سال دفاع مقدس حاج اسدالله اسدی (59تا 63) بعداز بارها جانبازی  در سال 1363رسما  بعلت بیماری در اثر جانبازی خانهنشین و زمین گیر شد و هر روز بستری بود یا در خانه افتاده بود  و تاكنون دوبار بخاطر وخامت جانبازی در زمانجنگ به آلمان اعزام شد.

بعداز سالها زمین گیری و كار افتادگی كلی  و بستری در بیمارستان  در سال 1388 مهرمان به لقا الله پیوست.

در زمان بعلت اعمال نفوذ نماینده سابق و جریان انحرافی-تیم مشایی  -( چون من وبلاگ نویس و روز نامه نگار شناختهشده بودم علیه ایشان می نویشتم) پرونده را ناقض دادند به كمیسیون ماده 15 بنیادحكم شهادت ایشان صادر نشد. حتی سه برگ اصلی كه اثابت می كرد وی در اثر جانبازی فوتشده در پرونده  بنیاد نبود با نامه بنیادبعداز  كمیسیون ماده 15 بنیاد با نامهبنیاد از بیمارستان  شفا وایثار اردبیلگرفتم.و نامه و گواهی دكتر دولتی كه تایید نموده بود  ایشان در اثر ات جانبازی  فوت شده را نفرستاده بود ند و من بعداز دوبارهاز دكتر زمان  فوت  كه بیمارستان دولتی بودم گرفت.

1-      گواهی پزشك بیمارستان  دولتیآستارا فوت بر اثر جانبازی  2 برگ(تاریخهای 25/11/90  و2/11/89 ) كه بهكمیسیون نفرستاده بودند دوباره گرفتم 

2-      مدارك بستری موج گرفتگی واعصاب و روان  به شماره نامه11321/10/3-17/11/89(دوبرگ) كه در پرونده بنید نبود

3-      مدارك بیمارستان ایثار بنیاد شهید تخصصی اعصاب و روان اردبیل  نامه شماره 20311/13/5506 -3/11/89 هشت برگسابقه بستری  موج گرفتگی كه در پروندهجانبازی پدرم نبودند

هر سه نامه را بعلت نبودن سوابق با نامه بنیاد شهید  گرفتماما به كمیسیون ماده 15 ارسال نشده است

درخواست رسیدگی بعداز سالها اعمال نفوذ در عدم صدور حكم شهادت جانباز65 درصد  بسیجی هشت سال دفاع مقدس  با توجه به مدارك موثق  و تایید دكتر بیمارستان مرگ بر اثر جانبازیدرخواست حكم شهادت ایشان را از طرف  10نفرفرزندان آن مرحوم   و خانواده را دارم

با تشكر  اسماعیل اسدیدارستانی  (فرزند جانباز 65 درصد حاج اسدالله اسدی دارستانی شادروان )

09119812795

آدرس :  گیلان – آستارا –روستای سیبلی – كوچه بوستان جنوبی – پلاك 41 كد پستی 14444-43951

درخواست کمک مالی یک پدر بازنشسته ارتش از خیرین

ولی داداشی نماینده آستارا

فروش ویلا و زمین ویلا در ساحل آستارا

نامه ,بنیاد ,  ,سال ,كه ,اثر ,سال دفاع ,جانباز 65 ,حكم شهادت ,مقدس حاج ,حاج اسدالله ,اسدی دارستانی شادروان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فقط برای تو ... kredumthepmo sunovicin ادیبان 2020 کتابخانه یغمای جندقی kupsrometi آموزشگاه علمی مهرسما etserophi درمان اعتیاد وب لژیون آقای فریدون جنابی William's blog